Piegāde tajā pašā dienā!

Paūtīšana/piegāde/atgriešana

Preču un pakalpojumu pasūtīšana/piegāde/atgriešana

Jebkurš vietnes www.marupeszieds.lv apmeklētajs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus.

Ziedu pasūtišana pa telefonu:

Zvanot uz telefona numuru +371 67560654 vai +371 29294098, ziedu un citu preču piegādes pieprasījumu pieņems veikala darbinieks.

Ziedu pasūtīšana e-pastā:

Rakstot uz marupeszieds@inbox.lv

 

Ziedu piegāde:

Ziedu piegādi veic Mārupes zieds kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta darbadienās 8:00 - 19:00 vai pēc individuālas piegādes laika saskaņošanas.

Rīgā un tās rajonā ziedu piegāde tiek veikta pasūtijuma dienā 2 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, ar nosacījumu, ka pasūtijums veikts un apmaksats lidz noteiktās dienas plkst. 17.00. Atkarībā no izvēlētā piegādes reģiona tiek piemērota piegādes maksa.

 

Ziedu piegāde ārpus Rīgas:

Ziedu piegāde ārpus Rīgas tiek veikta pēc individuāla pasūtījuma, zvanot +371 67560654 vai +371 29294098 vai rakstot e-pastu uz marupeszieds@inbox.lv.

Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

 

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laika:

Piegādes citā jūsu noradītaja laikā un vietā jāsaskaņo zvanot uz telefona numuru  +371 67560654 vai +371 29294098 vai rakstot e-pastu uz marupeszieds@inbox.lv. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizetu pasūtijuma izpildes detaļas.

 

Precīza ziedu piegādes izpilde:

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasutījumā noradīto adresi, pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei nepieciešamā informācija. Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīva satiksme, neparedzētas situācijas var nedaudz ietekmēt piegādes termiņus.

 

Ziedu piegādes cena:

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tiklīdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese. 

 

Mārupes zieds darba laiks:

Interneta veikals Mārupes zieds pieņem pasūtījumus katru dienu, 24 stundas diennaktī. Pēc plkst. 16.00 iespēja pasūtīt ziedu piegādi šajā dienā tiek deaktivēta. Pēc plkst. 16.00 ziedu piegādi iespējams pasūtīt uz nākamo un turpmākajām dienām. Sestdienās un svētdienās ziedu piegāde nenotiek, šajās dienās ir iespējams veikt pasūtījumus uz turpmākajām dienām.

 

Pasūtījuma apmaksa:

Interneta veikals mārups zieds piedāvā sekojošus apmaksas veidus:

 

Pasūtījuma atcelšana:

Mārupes zieds pēc pasūtījuma apmaksas nenodrošina tā atcelšanas iespējas.

 

Paūtījuma atgriešana:

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Mārupes zieds veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

Patērētāju tiesību aizsardzības likums: Ministru kabineta 2014. gada 20 maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

Preču atgriežšanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 255, 22.4. p.).

Naudas summa par atgrieztajām precēm vienmēr tiek pārskaitīta ar pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.