Jebkurš vietnes www.marupeszieds.lv apmeklētājs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus.

Ziedu pasūtīšana pa telefonu:

Zvanot uz telefona numuru +371 67560654 vai +371 29294098, ziedu un citu preču piegādes pieprasījumu pieņems veikala darbinieks.

Ziedu pasūtīšana e-pastā:

Rakstot uz marupeszieds@inbox.lv

Ziedu piegāde:

Ziedu piegādi veic Mārupes Zieds kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta darbadienās 8:00 – 19:00 vai pēc individuālas piegādes laika saskaņošanas.

Rīgā un tās rajonā ziedu piegāde tiek veikta pasūtījuma dienā 2 stundu laikā (ja nav izvēlēts cits laiks) no pasūtījuma apmaksas brīža, ar nosacījumu, ka pasūtījums veikts un apmaksāts līdz noteiktās dienas plkst. 17.00. Atkarībā no izvēlētā piegādes reģiona tiek piemērota piegādes maksa.

Bezmaksas zona (pie jebkuras pirkuma summas) – Vecrīga, Mārupes novads.

Maksas zona I  – Rīgā (izņemot Vecrīgu) pasūtījumiem līdz 60 EUR piegādes maksa 5 EUR, pasūtījumiem virs 60 EUR, piegāde bezmaksas.

Maksas zona II – pārējā kartē iezīmētā teritorija. Pasūtījumiem līdz 50 EUR, piegāde 10 EUR, pasūtījumiem virs 50 EUR, piegāde 5 EUR.

Pasūtījumu ir iespējams izņemt arī Mārupes Zieds veikalos bezmaksas.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas:

Ziedu piegāde ārpus Rīgas rajona tiek veikta pēc individuāla pasūtījuma, zvanot +371 67560654 vai +371 29294098 vai rakstot e-pastu uz marupeszieds@inbox.lv.
Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas, nedēļas dienas un laika.

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laikā:

Piegādes citā jūsu noradītajā laikā un vietā jāsaskaņo zvanot uz telefona numuru  +371 67560654 vai +371 29294098, vai rakstot e-pastu uz marupeszieds@inbox.lv. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies veikala
darbinieks, lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas.

Precīza ziedu piegādes izpilde:

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasūtījumā noradīto adresi, pasūtījumā norādītajā piegādes laikā.
Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, norādīta precīza piegādes adrese, telefona nr., e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei
nepieciešamā informācija.

Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīva satiksme, neparedzētas situācijas var nedaudz ietekmēt piegādes termiņus.

Ziedu piegādes cena:

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tiklīdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese.

Mārupes Zieds darba laiks:

Interneta veikals Mārupes Zieds pieņem pasūtījumus katru dienu, 24 stundas diennaktī. No plkst. 8.00 – 16.00 var veikt pasūtījumus izpildei tekošajā darba dienā.

Visi veiktie pasūtījumi no plkst. 16.00 – 24.00 tiek izpildīti nākamajā darba dienā.

No plkst. 00.00 – 8.00 veikto pasūtījumu izpilde ir iespējama tekošajā darba dienā.

Sestdienās un svētdienās ziedu piegāde nenotiek, šajās dienās ir iespējams veikt pasūtījumus uz turpmākajām darba dienām.

Pasūtījuma apmaksa:

Interneta veikals Mārupes Zieds piedāvā sekojošus apmaksas veidus:
Maksājumu kartes un bankas pārskaitījumi.

Pasūtījuma atcelšana:

Mārupes Zieds pēc pasūtījuma apmaksas nenodrošina tā atcelšanas iespējas.

Pasūtījuma atgriešana:

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Mārupes Zieds veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem: Patērētāju tiesību aizsardzības likums:

Ministru kabineta 2014. gada 20 maija noteikumi Nr. 255 " Noteikumi par distances līgumu". Preču atgriešanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 255, 22.4. p.).
Naudas summa par atgrieztajām precēm vienmēr tiek pārskaitīta ar pārskaitījumu uz maksātāja bankas kontu.